baltas logo be fono

Mokymo priemonės

Teisinė informacija

450 +

Išlaikytų apsaugos darbuotojo egzaminų

1550 +

Išlaikytų ginklo savigynai egzaminų

pistoletas
ME 9 Para
Glock
Glock 19
Defender
IZH 27
Radio-stotelės
Radiojo stotelės
Arex Delta M
Magtech 586
Arminius
Arminius
055
Dujų balionėliai
antrankiai
Antrankiai
Glock-17
Glock 17
pistoletas-arex-delta-m-gen2-9x19-black-1
Makarov
guminės-lazdos
Guminės lazdos

Apie MB „Gynyba“ mokymo priemones:

Pistoletais „Glock” ginkluotos specialiosios pajėgos, policija, saugumo tarnybos daugiau kaip 30-yje šalių (įskaitant ir Lietuvą). Taip pat šiuos ginklus naudoja šaudymo sporto organizacijų nariai, apsaugos firmos, asmenys savigynos tikslais. MB „Gynyba“ praktinius mokymus vykdo su „Glock 19“ 4 Gen ginklu.

Pistoletas CZ P-10 C – dėka inovatyvaus dizaino, mažo dydžio ir talpios dėtuvės, šis kompaktiškas striker tipo pistoletas tinka tiek kariškiams, tiek kasdieniam užslėptam nešiojimuisi. P-10 tai naujas Čekiškas Striker tipo pistoletas. Šį modelį iš kitų pistoletų išskiria jo ergonomika ir patogus dėtuvės išmetimo, bei spynos paleidimo mygtukų išdėstymas. Komplektuojamas su keičiamais rankenos pastorinimais.

Pistoletas Arex Delta M Gen2 – tai kompaktinės klasės striker tipo pistoletas, patobulintas atsižvelgiant į gausybę klientų atsiliepimų ir pasiūlymų. Taip pat, su šia karta atsirado ir magwell, kuris ženkliai pagreitina dėtuvės pakeitimą. Rėmas turi picatinny bėgelį, suteikiantį plačias aksesuarų montavimo galimybes, o 4 skirtingų dydžių keičiamos rankenos plokštelės leidžia ginklą pasikoreguoti pagal savo rankos dydį.

Lygiavamzdis šautuvas Winchester SXP Defender – sukurtas savigynai, šis šautuvas iš kitų išsiskiria savo chromuotu vamzdžiu, tekstūruota slydimą mažinančiu paviršiumi buože ir taktiniu, grublėtu loveliu. Šis pompinis šautuvas turi povamzdinę 5+1 šovinių dėtuvę.

Revolveris Arminius HW 5 – tai mažo kalibro .22 lr (5,6 mm) lengvai valdomas vokiškas ginklas. Revolveris kur kas praktiškesnis ginklas savigynai nei pistoletas,  nes nereikia specifinių gebėjimų, kad būtų panaudotas.

„MB Gynyba“ šaunamojo ginklo turėjimo savigynai ir apsaugos darbuotojo praktinius mokymus vykdo su šiais šiuolaikiškais ginklais, kad jūs galėtumėte įvertinti visų šių ginklų panaudojimo skirtumus ir tinkamai nuspręstumėte koks ginklas jums labiausiai tinkamas.