baltas logo be fono

Mokymo priemonės

Teisinė informacija

450 +

Išlaikytų apsaugos darbuotojo egzaminų

1550 +

Išlaikytų ginklo savigynai egzaminų

antrankiai
Antrankiai
055
Dujų balionėliai
SXP
IZH 27
pistoletas
ME 9 Para
Arminius
Arminius
guminės-lazdos
Guminės lazdos
Arex Delta M
Magtech 586
Radio-stotelės
Radiojo stotelės
Glock-17
Glock 17
Glock
Glock 19
pistoletas-arex-delta-m-gen2-9x19-black-1
Makarov

MB „Gynyba“ praktinius mokymus vykdo su šiuolaikiškais ginklais „Glock“.

Pistoletais „Glock” ginkluotos specialiosios pajėgos, policija, saugumo tarnybos daugiau kaip 30-yje šalių (įskaitant ir Lietuvą). Taip pat šiuos ginklus naudoja šaudymo sporto organizacijų nariai, apsaugos firmos, asmenys savigynos tikslais. MB „Gynyba“ praktinius mokymus vykdo su „Glock 19“ ir „Glock 17“ modeliais.

„Glock 19” – tai polimerinio korpuso kiek modifikuota, kompaktiškenė „Glock 17” versija, kuri praėjusio amžiaus 8-ajame dešimtmetyje buvo sukurta Austrijos kariuomenei. Nuo bazinio modelio „Glock 19” skiriasi 12 milimetrų trumpesniu vamzdžiu bei dėtuve, kurioje telpa 15 šovinių (bazinio „Glock 17”, turinčio 114 milimetrų ilgio vamzdį, dėtuvė talpina 17 šovinių).

„MB Gynyba“ šaunamojo ginklo turėjimo savigynai mokymo ir apsaugos darbuotojo mokymo praktinius mokymus vykdo netik su šiais šiuolaikiškais ginklais, tačiau „Makarov“, „Arminium“ ir kt. tam, kad jūs galėtumėte įvertinti visų šių ginklų panaudojimo skirtumus ir tinkamai nuspręstumėte koks ginklas jums labiausiai tinkamas.