Mokymo priemonės

antrankiai
Antrankiai
Arminius
Arminius
Glock 17
Glock-17
055
Dujų balionėliai
guminės lazdos
Guminės lazdos
Glock
Glock 19
IZH---27
IZH – 27
Magtech-586
Magtech 586
Makarov
Makarov
ME 9 Para
ME-9 Para
Radio-stotelės
Radio stotelės

MB „Gynyba“ praktinius mokymus vykdo su šiuolaikiškais ginklais „Glock“.

Pistoletais „Glock” ginkluotos specialiosios pajėgos, policija, saugumo tarnybos daugiau kaip 30-yje šalių (įskaitant ir Lietuvą). Taip pat šiuos ginklus naudoja šaudymo sporto organizacijų nariai, apsaugos firmos, asmenys savigynos tikslais. MB „Gynyba“ praktinius mokymus vykdo su „Glock 19“ ir „Glock 17“ modeliais.

 

„Glock 19” – tai polimerinio korpuso kiek modifikuota, kompaktiškenė „Glock 17” versija, kuri praėjusio amžiaus 8-ajame dešimtmetyje buvo sukurta Austrijos kariuomenei. Nuo bazinio modelio „Glock 19” skiriasi 12 milimetrų trumpesniu vamzdžiu bei dėtuve, kurioje telpa 15 šovinių (bazinio „Glock 17”, turinčio 114 milimetrų ilgio vamzdį, dėtuvė talpina 17 šovinių).

 

„MB Gynyba“ šaunamojo ginklo turėjimo savigynai mokymo ir apsaugos darbuotojo mokymo praktinius mokymus vykdo netik su šiais šiuolaikiškais ginklais, tačiau „Makarov“, „Arminium“ ir kt. tam, kad jūs galėtumėte įvertinti visų šių ginklų panaudojimo skirtumus ir tinkamai nuspręstumėte koks ginklas jums labiausiai tinkamas.