baltas logo be fono

Kaune iš neužrakinto automobilio dingo 4 ginklai ir šoviniai.

Dienos tema,Naujienos

Kaune iš neužrakinto automobilio dingo 4 ginklai.


Policijos departamento duomenimis, kovo 27 dieną apie 13.30 val. Kaune, Ukmergės g., vyras pastebėjo, kad iš neužrakinto automobilio „Toyota Proace City Verso” pavogtas krepšys, kuriame buvo jo teisėtai laikomi pistoletai „Smith Wesson 59″ ir „Walther P22Q” su trimis tuščiomis dėtuvėmis bei revolveriai „Charter Arms Undercover” ir „Arminius HW5″, apie 200 vnt. įvairaus kalibro šovinių.

Taip pat pavogtas kitas krepšys, kuriame buvo planšetinis kompiuteris ir kiti daiktai. Nuostolis – 2 438 eurai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 254 str. 1 d. – Šaunamojo ginklo, šaudmenų, sprogmenų ar sprogstamųjų medžiagų pagrobimas. Vadovaujantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas pagrobė šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki septynerių metų.

MB „Gynyba“ taip pat primena, kad vadovaujantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas pažeidė teisėtai turimo šaunamojo ginklo, šaudmenų, sprogmenų ar sprogstamųjų medžiagų laikymo taisykles ir dėl to sudarė sąlygas kitam asmeniui neteisėtai jais pasinaudoti, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu. Atsakomybė numatyta LR BK 255 str.

Straipsnis patalpintas:

https://kaunas.kasvyksta.lt/2023/03/28/112/kaune-is-neuzrakinto-automobilio-dingo-4-ginklai-ir-soviniai/?fbclid=IwAR0C6Vl_nwL-w37wTT0QjGn4D46D2AsRZJ_lI04IHEG1XoIs84rchu-be68

Dalintis:

Naujausi įrašai