Apsaugos paslaugas galės teikti ir fiziniai asmenys

Apsaugos paslaugas galės teikti ir fiziniai asmenys


2018-11-01 įsigaliojus Lietuvos Respublikos asmens ir turto saugos įstatymo pakeitimams, apsaugos paslaugas gali teikti ne tik saugos tarnybos ar saugos padaliniai, bet ir fiziniai asmenys.

Įsigaliojus naujai teisės akto redakcijai asmenys dirbantys apsaugininkais, gali vykdyti leidimų režimą, elektroninę apsaugą, fizinę apsaugą be licencijos, tačiau šios veiklos turi būti vykdomos be šaunamojo ginklo.

Primename, kad asmeniui norinčiam teikti asmens ir turto apsaugos paslaugas, bus taikomi tokie pat reikalavimai ir ribojimai kaip ir apsaugos vadovui ar apsaugos darbuotojui. Asmuo privalo būti ne jaunesnis kaip 18 metų, atitikti sveikatos apsaugos ministro nustatytus sveikatos reikalavimus, būti įgijęs apsaugos darbuotojo kvalifikaciją (baigti mokymus pagal Apsaugos darbuotojų mokymo programą ir išlaikyti apsaugos darbuotojo egzaminą).

Platesnė informacija asmenims, ketinantiems vykdyti individualią veiklą https://www.vmi.lt/cms/vykdantiems-individualia-veikla; http://www.sodra.lt/skaiciuokles/individualios_veiklos_skaiciuokle

Tags:
No Comments

Post A Comment